Bets10 bonusları nelerdir

İddaa ‘ya göre yüksek oranlar veren bets10 bonus dağıtmaya devam ediyor. Bets10’da size sunulan bonus türleri aşağıda listelenmiştir.

1. İlk Para Yatırma Bonusu

Bets10 hesabı açtıktan sonra yapacağınız ilk para yatırma işlemi için alabileceğiniz bonustur. Bonus, hesabınıza anında yatar ve bonusunuzu tüm ürünlerde kullanabilirsiniz. Bonusunuzu çekmeden önce Bonus Şartlarında belirtilen miktar kadar çevirmeniz gerekmektedir. Mevcut Bonus Fırsatları ve çevrim şartları hakkında detaylı bilgi Hesabım-Bonuslar sayfasını inceleyebilirsiniz.

2. Para Yatırma Bonusu

Zaman zaman size sunulabilecek Para Yatırma bonusudur. Bonusu alabilmek için hesabınıza Bonus Şartlarında belirtilen tarihlerde belirtilen miktarda para yatırmanız gerekir. Bonus, hesabınıza anında yatar ve bonusunuzu tüm ürünlerde kullanabilirsiniz. Bonusunuzu çekmeden önce Bonus Şartlarında belirtilen miktar kadar çevirmeniz gerekmektedir. Mevcut Bonus Fırsatları ve çevrim şartları hakkında detaylı bilgi Hesabım-Bonuslar sayfasını inceleyebilirsiniz.

3. Bedava Oyun

Çeşitli ürün ya da oyunlarda size sunulabilecek bedava oyun hakkıdır. Bedava oyunlardan elde edeceğiniz kazançları çekmeden önce Bonus Şartlarında belirtilen miktar kadar çevirmeniz gerekmektedir. Mevcut Bonus Fırsatları ve çevrim şartları hakkında detaylı bilgi Hesabım-Bonuslar sayfasını inceleyebilirsiniz.

4. Poker Bonusları

Türk Pokeri ve EPoker Bonusları. Bu Bonuslar hakkında ilgili ürün sayfalarındaki Kampanyalar bölümlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

5. Haftasonu ve Hafta içi Bonusları

Haftasonu veya hafta için oynancak Türkiye Ligi, Türkiye kupası, Şampıyonlar ligi ve daha bir çok lige ve organizasyona özel para yatırma ve kupon yapma şartına sahip bonuslar olmaktadır.

6. Ukash %10 Bonusu

Ukash para yatırma işlemlerine %10 bonus verilmektedir. Bu bonusun her zaman devam edecektir. %10 para yatırma bonusunuz, en geç para yatırma işleminizden bir gün sonra saat 23:59’a kadar hesabınıza yatacaktır. Örneğin bugün hesabına para yatıran bir kullanıcımızın bonusu yarın saat 23:59’a kadar bu kullanıcımızın hesabına aktarılmış olur.

Ayrıca, Türkiye Poker Ligi, Canlı Casino Türkiye Ligi Derbileri, El Clasico gibi Betsson’da alışık olduğunuz kampanyalar Bets10’da devam etmektedir. Güncel bonus kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak için Bonuslar ve Kampanyalar ( http://about.3bets10.com/tr/category/bonus-campaigns/ ) menüsüne göz atmanızı rica edeceğiz.