Ön Ödemeli Kartlara %10 Bonus

Ön Ödemeli Kartlara %10 Bonus

Posted by
Ön Ödemeli Kartlara %10 Bonus
Ön Ödemeli Kartlara %10 Bonus

Anında bonus, ön ödemeli kartlara %10 bonus Bets10‘da. Ön ödemeli kartlarla para yatıran, bonusu hop kapıyor.

Nasıl Mı?

Cashixir, Jeton, Paykwik, Jeton Cüzdan ve Paykasa ön ödemeli kartlarla para yatırma işlemini gerçekleştireceksin ve anında % 10 bonus senin olacak.

%10 Bonusu’nu alabilmek için; Para Yatırma sayfasındaki ” % 10 Bonusu ” başlığı içerisinde yer alan ”Bonus Al ve Para Yatır” tuşuna basarak, Cashixir, Jeton, Paykasa, Paykwik, Jeton Cüzdan yöntemlerinden birisi ile para yatırma işlemi yapmalısınız.

Para yatırırken bile kazanmak istiyorsan o zaman tercihin ön ödemeli kartlar olmalı unutma.

Para yatırmak ve bonusu anında almak istiyorsan da aşağıdaki butonu tıkla.

[maxbutton id=”1″ ]

Kampanya Detayı:

Bu kampanya 12 Şubat 2018 tarihinden itibaren geçerlidir.
Cashixir, Jeton, Paykasa, Paykwik, Jeton Cüzdan ile yaptığınız para yatırma işleminizde %10 Bonus kazanırsınız. Bu kampanya 12 Şubat 2018 tarihinden itibaren geçerlidir.
%10 Bonusu’nu alabilmek için Para Yatırma sayfasındaki ” % 10 Bonusu ” başlığı içerisinde yer alan ”Bonus Al ve Para Yatır” tuşuna basarak, Cashixir, Jeton, Paykasa, Paykwik, Jeton Cüzdan yöntemlerinden birisi ile para yatırma işleminizi yapmalısınız.
Cashixir, Jeton, Paykasa, Paykwik, Jeton Cüzdan %10 para yatırma bonusunun çevrim şartı, standart bonus çevrim şartlarının 1.7 katıdır.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlar ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların bonuslarını iptal etme, verilmiş olan bonuslarını ve bonus ile edindikleri kazançlarını silme ve hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar. Kampanya suistimali, bununla sınırlı olmamak kaydıyla, çoklu hesaplar ile kampanyaya katılmayı kapsar.
Bets10 önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle bu promosyonun Şart ve Koşullarını değiştirme, promosyonu durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.
Bets10 belirli kullanıcıları, ya da bölgeleri bu kampanyanın dışında tutma hakkını saklı tutar.

Bets10 Giriş için,en yeni Bets10 adresi için Tıkla

Aradığın Herşey Bets10 da

BETS10 KAZANDIRıR